witaj

Prestige to miejsce , gdzie znajdziecie Państwo wszystko co jest potrzebne-by poczuć się wyjątkowo.

Moja praca to wielka pasja. Od 2000r zgłębiam swoją wiedzę na temat kosmetyki i kosmetologii. Wciąż szukam nowości i nigdy nie mam dosyć. W roku 2012 ukończyłam studia magisterskie z Kosmetologii.Pięć lat wytężonej nauki w parze z doświadczeniem , które zdobywam każdego dnia bardzo dużo mnie nauczyło.Moją największą pasją jest makijaż permanentny który wykonuję już od 2007 r.

W roku 2014 ukończyłam szkolenie z ręcznej metody piórkowej makijażu permanentnego-microblading . W lipcu 2016 r. ukończyłam z wyróżnieniem Roczną Szkołę Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej -BROADWAY BEAUTY, oraz elitarny kierunek trenerski BROADWAY BEAUTY ELITE PERMANENT TRAINER pod okiem Żanety Gortat-Stanisławskiej uzyskując tytuł TRENERA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO.

Oprócz rocznych szkół nieustannie rozszerzam swoją wiedzę na temat makijażu permanentnego na licznych prestiżowych szkoleniach. W styczniu 2018 r spełniłam jedno ze swoich zawodowych marzeń- odbyłam trzydniowe szkolenie u Mistrza makijażu permanentnego Sviatoslava Otchenasha.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się organizując szkolenia z zakresu makijażu permanentnego.Staram się na bieżąco zgłębiać swoją wiedzę i robię to z ogromnym zaangażowaniem by móc sprostać największym wyzwaniom.

Prestige to duży salon z szerokim wachlarzem usług. Nasz personel to doświadczona i solidnie wykształcona kadra młodych i wspaniałych osób. Tworzymy bardzo zgrany team 🙂

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny zakres zabiegów kosmetologicznych ,estetycznych , oraz fryzjerstwo.

Zapraszam do skorzystania z naszych usług.

Kosmetolog mgr Milena Panek

lokalizacja

skontaktuj sie z nami

ul. Główny Rynek 11

(wejście od ulicy Łaziennej)
62-800 Kalisz
+48 508-074-638

Godziny otwarcia:

poniedziałek: Nieczynne
wtorek – piątek: 9.00 – 19.00
sobota: 8:30 – 14:30

prestigekalisz
makijazpemanentny

umów wizytę

Jesteśmy na Google Moja FirmaGMB

Nasza strona korzysta z plików cookies