witaj

milena panek

Prestige to miejsce , gdzie znajdziecie Państwo wszystko co jest potrzebne-by poczuć się wyjątkowo.

Moja praca to wielka pasja. Od 2000r zgłębiam swoją wiedzę na temat kosmetyki i kosmetologii. Wciąż szukam nowości i nigdy nie mam dosyć. W roku 2012 ukończyłam studia magisterskie z Kosmetologii.Pięć lat wytężonej nauki w parze z doświadczeniem , które zdobywam każdego dnia bardzo dużo mnie nauczyło.Moją największą pasją jest makijaż permanentny który wykonuję już od 2007 r.

W roku 2014 ukończyłam szkolenie z ręcznej metody piórkowej makijażu permanentnego-microblading . W lipcu 2016 r. ukończyłam z wyróżnieniem Roczną Szkołę Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej -BROADWAY BEAUTY, oraz elitarny kierunek trenerski BROADWAY BEAUTY ELITE PERMANENT TRAINER pod okiem Żanety Stanisławskiej uzyskując tytuł TRENERA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO.

Oprócz rocznych szkół nieustannie rozszerzam swoją wiedzę na temat makijażu permanentnego na licznych prestiżowych szkoleniach. W styczniu 2018 r spełniłam jedno ze swoich zawodowych marzeń- odbyłam trzydniowe szkolenie u Mistrza makijażu permanentnego Sviatoslava Otchenasha.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się organizując szkolenia z zakresu makijażu permanentnego.Staram się na bieżąco zgłębiać swoją wiedzę i robię to z ogromnym zaangażowaniem by móc sprostać największym wyzwaniom.

Prestige to duży salon z szerokim wachlarzem usług. Nasz personel to doświadczona i solidnie wykształcona kadra młodych i wspaniałych osób. Tworzymy bardzo zgrany team 🙂

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny zakres zabiegów kosmetologicznych , masaże, oraz fryzjerstwo.

Zapraszam do skorzystania z naszych usług.

Kosmetolog mgr Milena Panek

lokalizacja

skontaktuj sie z nami

ul. Główny Rynek 11

(wejście od ulicy Łaziennej)
62-800 Kalisz
+48 508-074-638

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 10.00 – 18.00
wtorek – piątek: 9.00 – 19.00
sobota: 8:30 – 14:30

prestigekalisz
makijazpemanentny

umów wizytę

Jesteśmy na Google Moja FirmaGMB
plansza informacyjna PFR poziom 1790x250

Nasza strona korzysta z plików cookies