Nowosci

promocje i wydarzenia

popularne metody przedluzania wlosow 500x500
2 / 11 / 2020

Popularne metody przedłużania włosów

Naturalne kontra syntetyczne

Przedłużanie z wykorzystaniem włosów naturalnych odbywa się za pomocą włosów pobranych od dawcy. Wszystkie łuski (zewnętrzna warstwa włosa) są nienaruszone i biegną w tym samym kierunku w momencie pobrania, co sprawia, że nie plączą się i mają jedwabistą strukturę. Z drugiej strony włosy syntetyczne są wykonane z różnych sztucznych włókien i nie zawierają ludzkich włosów. Włókna z tworzywa sztucznego doskonale imitują prawdziwe ludzkie włosy.
Zarówno prawdziwe, jak i syntetyczne przedłużenia, są dostępne w wielu stylach, kolorach i różnych formach aplikacji. Jakość włókien syntetycznych może być różna, ale generalnie są sztywne i poruszają się inaczej niż włosy ludzkie, więc nie komponują się tak dobrze z włosami naturalnymi, dlatego wybierając syntetyczne pasma nie warto oszczędzać – jakość jest kluczem do sukcesu. Prawdziwe włosy wyglądają bardziej naturalnie i doskonale zlewają się z prawdziwymi włosami.

Przedłużanie włosów Clip-in

Doczepiane włosy składają się z pasma wyprofilowanych elementów, przymocowanych u podstawy tkaniną lub silikonem. Wszystko, co trzeba zrobić, to samodzielnie przypiąć klipsy do swoich naturalnych włosów! Każdy zatrzask z łatwością otwiera się i zamyka. Doczepiane włosy są najmniej trwałym sposobem przedłużania, ponieważ można je szybko usunąć i ponownie założyć w dowolnym momencie.

Przedłużanie włosów metodą kanapkową

Przedłużanie włosów taśmą jest niewidoczne i niewyczuwalne. Naturalne włosy nie są obciążone, ponieważ taśmy są elastyczne i pozwalają na swobodne modelowanie i układanie fryzury.

Metoda keratynowa

Do łączenia włosów wykorzystywana jest keratyna znajdująca się naturalne w łodydze włosa. Do przymocowania włosów stosuje się specjalną zgrzewarkę lub pistolet z wkładem keratynowym. Jako że zabieg wykonywany jest w stosunkowo niskiej temperaturze, nie ma obawy, że włosy ulegną uszkodzeniu. Keratynowe przedłużanie włosów to bardzo trwała metoda, której efekty są na tyle subtelne, że zagęszczone włosy będą wyglądały w stu procentach jak naturalne.

zobacz pozostałe

rzęsy
Sposoby przedłużania rzęs

Wyraźne i zalotnie zakręcone rzęsy nadają spojrzeniu głębi i kobiecości, są nieodłącznym atrybutem gwiazd kina i Internetu. Już […]

więcej
7 / 05 / 2021
makijaż permanentny ust
Permanentny czyli? Jak długo utrzymuje się efekt makijażu permanentnego?

W ostatnich latach makijaż permanentny cieszy się rosnącą popularnością. Szacuje się, że w Polsce jest już ponad 11 […]

więcej
9 / 03 / 2021
makijaż permanentny brwi
Jak wykonać makijaż permanentny brwi?

Makijaż permanentny brwi stanowi ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i kosmetyki na codziennym malowaniu brwi. […]

więcej
4 / 01 / 2021

lokalizacja

skontaktuj sie z nami

ul. Główny Rynek 11

(wejście od ulicy Łaziennej)
62-800 Kalisz
+48 508-074-638

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 10.00 – 18.00
wtorek – piątek: 9.00 – 19.00
sobota: 8:30 – 14:30

prestigekalisz
makijazpemanentny

umów wizytę

Jesteśmy na Google Moja FirmaGMB
plansza informacyjna PFR poziom 1790x250

Nasza strona korzysta z plików cookies