Nowosci

promocje i wydarzenia

makijaż permanentny brwi
4 / 01 / 2021

Jak wykonać makijaż permanentny brwi?

Makijaż permanentny należy jednak do dość inwazyjnych zabiegów, które może wykonywać tylko i wyłącznie wykwalifikowana linergistka, czyli kosmetyczka /kosmetolog specjalizująca się w wykonywaniu makijażu permanentnego. Tylko taka osoba bowiem posiada niezbędne umiejętności oraz znajomość zasad higieny oraz ważnych procedur, dzięki czemu nie dojdzie wtedy np. do groźnego zakażenia.

Makijaż permanentny brwi krok po kroku

Jeśli chodzi o przebieg makijażu permanentnego brwi, to obejmuje on kilka ważnych etapów. Pierwszym z nich jest rozmowa wstępna z linergistką na temat oczekiwań klientki co do efektów zabiegu. Następnie należy podpisać stosowne oświadczenie dotyczące zgody na zabieg, a także wypełnić ankietę, która ma za zadanie rozpoznać ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Gdy sprawy formalne zostaną załatwione, linergistka zaczyna zabieg od zaaplikowania znieczulenia w okolicach łuku brwiowego za pomocą specjalnego kremu z lidokainą. Po 20 minutach przechodzi się do kolejnego etapu sprowadzającego się do precyzyjnego narysowania szkicu nowego kształtu brwi. Następnie po ustaleniu szczegółów z klientką wykonuję  rysunek brwi przy użyciu specjalnej kredki lub nici zamoczonej w tuszu, odbijając linie w odpowiednich partiach twarzy.

W tym momencie  dobieram także w sposób precyzyjny barwę tuszu, która musi doskonale współgrać z kolorem naturalnych włosków w zależności od pożądanego przez klientkę efektu. Na koniec za pomocą sterylnej igły wykonuję makijaż .

Pamiętajcie , że efekt finalny uzyskujemy dopiero po ok 4 tyg od pierwszego zabiegu. Po tym czasie zapraszam na bezpłatną wizytę, podczas której uzupełnimy ewentualne ubytki koloru:)

 

zobacz pozostałe

rzęsy
Sposoby przedłużania rzęs

Wyraźne i zalotnie zakręcone rzęsy nadają spojrzeniu głębi i kobiecości, są nieodłącznym atrybutem gwiazd kina i Internetu. Już […]

więcej
7 / 05 / 2021
makijaż permanentny ust
Permanentny czyli? Jak długo utrzymuje się efekt makijażu permanentnego?

W ostatnich latach makijaż permanentny cieszy się rosnącą popularnością. Szacuje się, że w Polsce jest już ponad 11 […]

więcej
9 / 03 / 2021
peeling kawitacyjny
Skuteczny, nieinwazyjny zabieg kosmetyczny

Kawitacja to nic innego jak szybka zmiana ciśnienia przebiegająca bezpośrednio na naszej skórze.  Polega na szybkiej przemianie z […]

więcej
26 / 08 / 2020

lokalizacja

skontaktuj sie z nami

ul. Główny Rynek 11

(wejście od ulicy Łaziennej)
62-800 Kalisz
+48 508-074-638

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 10.00 – 18.00
wtorek – piątek: 9.00 – 19.00
sobota: 8:30 – 14:30

prestigekalisz
makijazpemanentny

umów wizytę

Jesteśmy na Google Moja FirmaGMB
plansza informacyjna PFR poziom 1790x250

Nasza strona korzysta z plików cookies